Kurumsal

Şirket Profili

Fiberli olarak müşteri memnuniyetini sağlamak, Vizyon, Misyon, Politika ve Kurumsal Değerlerimiz içerisinde en üst sırada yer almaktadır. Ürünlerimizdeki kaliteyi hizmet kalitesine de taşımak, ihtiyaçlarınıza daha etkin daha verimli çözümler sunmak için süreçlerimizi güncel koşullara uygun olarak revize ettik.

İşletme olarak bu yeni süreçte en iyi ürünü en iyi hizmetle birleştirmeyi amaç ediniyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak için satış öncesi ve satış sonrası her aşamada bizlere geri bildirimlerinizi web sayfamızdan iletebilir; 444 5 775 nolu Müşteri Hizmetleri hattından ulaşabilirsiniz. Görüş, öneri ve geri bildirimleriniz bizim için son derece önemlidir.

Müşterilerimiz tarafından gelen her geri bildirimi, üzerinde çalışılması, düzeltilmesi ve önlem alınması amacıyla bildirilen bir iyileştirme ve geliştirme olarak kabul eder kendimizi bu anlamda daha kaliteli ürün ve hizmet için geliştirmeye çalışırız.

Şimdiden katkılarınız için teşekkür ederiz.
AR-GE çalışmaları yeni teknolojilerin geliştirilmesine ve uygulanmasına olanak sağladığı için Fiberli AR-GE çalışmalarına büyük önem vermektedir. AR-GE departmanı, çalışmalarını ışık kaynağı, optik ve ışık kontrol sistemleri üzerine yoğunlaştırarak LED ve OLED'ler için yeni metod ve kontrol sistemleri geliştirmeyi hedefliyor.

Fiberli AR-GE çalışmalarıyla ışık kalitesi, enerji verimliliği, akıllı kontrol sistemleri alanlarında yüksek bir avantaj sağlıyor. Bunun yanında, AR-GE departmanımız yeni, yaratıcı ve çığır açan çözümlerini ve buluşlarını sürdürülebilir bir yaşam entegre eder.

Fiberli, AR-GE çalışmalarına yıllık ortalama 1.250.000 $ bütçe sağlayarak araştırma çalışmalarına daha geniş olanaklar sağlayarak büyümeye devam etmektedir. Fiberli, en yeni teknolojiyi kullanarak laboratuvar sistemlerini güncel tutmakta ve bu teknolojiyi akademik kurumlarla paylaşarak bilimsel çalışmaları desteklemektedir. Dünyada kalitesini ispatlamış " TÜRK MÜHENDİSLİĞİ" ni desteklemek adına, her platformda işbirliği ve bilgi paylaşımına devam etmektedir.
Fiberli, bünyesinde istihdam ettiği tecrübeli ve yenilikçi endüstriyel tasarımcılar, mühendisler ve sanat yönetmenleri ile yeni tasarımlar yaratmaktadır. Tasarım ve mühendislik departmanı müşterinin isteğine göre özel tasarımlar yaparak Fiberli'yi rakiplerinden farklı kılar.Kusursuz tasarım ve mühendislik ile estetik, yüksek kaliteli, enerji verimliliği sağlayan ve başarılı uygulamalar gerçekleştirmek Fiberli'nin temel amaçlarından biridir.

Bu yüzden, araştırma ekibimiz dünyanın önde gelen pazarları ile sürekli iletişim halinde olup küresel trendleri, yenilikleri ve teknolojileri takip etmektedir. Analitik çalışmalarla ortaya koyduğumuz tasarımlar, profesyonel mühendislik ve zorlu prototip denemelerimiz, Fiberli'nin kalitesini öne çıkaran başlıca etkenlerdir.
Fiberli, giderek artan istihdam oranı ve üretim kapasitesini arttırmaya yönelik ihtiyacı ile 2017 yılında 20.000 m2 alan üzerine kurulu yeni fabrikasına taşınmıştır.

Sürdürülebilir üretim teknolojilerinin önem kazanması ile birlikte, Fiberli de enerji verimliliği sağlayan ve yüksek kaliteli ürünler üretirken sürdürülebilir çevreye uygun bir üretim süreci gerçekleştirdiğinden emin olmaktadır. Yeni üretim sahası ile tamamen kurşunsuz malzeme ve teknolojilerle üretilen parçalar, kalifiye üretim personeli tarafından büyük bir dikkat ve titizlikle kullanıma hazır hale getirilir. Doğa dostu ürünler ile büyük işletmelere yapılan LED aydınlatma tasarımlarının çevreye ve ekonomiye katkısı yadsınamaz. 22 kişilik AR-GE kadrosu, aydınlatma alanında uzman tasarım birimi, 300'e yakın seçilmiş personeli ve yeni fabrika binası ile Fiberli ailesi, yaşam alanlarına ışık saçmanın verdiği keyifle üretim yolculuğuna devam etmektedir.
Fiberli, tüketicilerin ürünleri güvenle kullanabilmesi için üretim sonrası tüm ürünlerini IP, iklim değişimi, akım kontrolü, akkor tel, sürücü kontrol testlerine tabii tutmaktadır. Fiberli, yerel ve uluslar arası pazarların ihtiyaçları doğrultusunda ISO 9001, ROHS ve CE sertifikalarını onaylatmıştır. Ürünler, bu testlerden geçtikten sonra dünya çapında satışa sunulmaktadır.
Fiberli'yi sektörünün lideri yapan özelliklerinin başında müşterilerine sunduğu kusursuz hizmet geliyor. Fiberli, en iyi ürünü en iyi hizmetle birleştirmeyi amaç edinmiştir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için satış öncesi ve satış sonrası her aşamada müşteri desteği sağlamaktadır. Talepler doğrultusunda müşteri temsilcileri ve proje mühendisleri uygulama alanlarında keşifler yaparak ihtiyaçları en doğru şekilde belirlemektedir.

Bu aşamadan sonra, işverenlerimiz, sanat yönetmenlerimiz ve proje mühendislerimiz arasında bir beyin fırtınası yapılarak aydınlatma konsepti belirlenir. Belirlenen konseptler doğrultusunda bilgisayar destekli tasarım süreci başlatılır. Onaylanan tasarımlar maliyetlendirme ve projelendirme aşaması ile tamamlanır.
Fiberli teknik ekibi, satış sonrası uygulama ve teknik eğitim konularında destek vermektedir. Ayrıca talep halinde, dünyanın neresinde olursa olsun, uygulama alanına hızla ulaşan ekibimiz, gerekli müdahalelerde bulunarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Müşteri tesislerindeki iş akışını korumak ve ağır inşaat tadilatlarından kaçınmak amacıyla , sıkı eğitimlerden geçen ve hızlı uygulamalar yapmak konusunda bilinçlenen teknik ekibimiz; vinç, iskele gibi destek ünitelerinin kullanımına elverişli olmayan tesislerde bile; endüstriyel dağcılık eğitimi ve sertifikaları ile en uzak köşelere dahi ulaşarak ürün montajını gerçekleştirebilmektedir.
Fiberli, stratejik hedeflerini ve performansını insan kaynaklarından aldığı güç ile gerçekleştirmektedir. İnsan kaynakları, işe en uygun nitelikteki iş gücünü Fiberli bünyesine kazandırmaya, çalışanlarının gelişimini ve motivasyonunu yüksek tutmaya önem vermektedir. Fiberli, çalışanlarının önerilerini, memnuniyetlerini, gelişimini ve beklentilerini dikkate alarak farklı bakış açıları ile yeni ve yaratıcı fırsatların yakalanabileceğine inanmaktadır.

En iyileri bünyemize kazandırmak için sene boyunca çalışmalar yapmaktayız. Adayları değerlendirilirken takım çalışması, yaratıcılık, girişimcilik, yön belirleme, farklılıklara uyum sağlama, kuvvetli iletişim gibi yetkinliklere sahip olması beklemekteyiz. Tüm bu değerlendirmeler sonucunda uygun bulunan adaylarımıza Fiberli tarafından iş teklifi yapılır ve pozisyona uygun adaylar çalışmaya başlar.

Fiberli ailesine yeni katılan arkadaşlarımız için oryantasyon programı düzenlenerek hızla firmamıza entegre olmaları sağlanır. Bu program dahilinde, pozisyona yönelik tanıtımın yanı sıra şirket tanıtımı, vizyonu, stratejileri, hedefleri hakkında da bilgi verilmektedir.

Kariyer.net üzerinden açık iş ilanlarımıza erişebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için [email protected] adresini kullanınız.
Fiberli, yerel ve uluslar arası pazarların ihtiyaçlarını cevaplamak adına tüm ürünleri için ISO 9001, ROHS ve CE sertifikalarını onaylatmış ve bu sertifikaları ürünlerinin üzerine gururla yapıştırmaktadır.
3 Yıl Garanti

Fiberli yüksek teknoloji ile ürettiği armatürlerine duyduğu güveni müşterileriyle paylaşmak amacıyla ürünlerinin garantisini 3 yıla çıkarıyor .

Fiberli, sunduğu özgün tasarım ve üstün kalitesiyle Türkiye’nin öncü üretici firmalarından biri olarak tanınır. Fiberli tüm LED armatürlerine ve armatürlerde kullandığı LED’lere 3 yıllık garanti sağlar. Aynı zamanda, uyguladığı projelere "özel proje garantisi" ve "servis garantisi" seçenekleri sunarak müşterilerinin beklentilerini karşılar. Bu önemli girişimle, Fiberli’yi seçen müşteriler doğa dostu ve enerji tasarrufu sağlayan Fiberli ürünleri ile geleceğe yatırım yaptıklarından emin olabilir.

3 yıllık garanti fatura tarihinden itibaren 90 gün içinde kayıt yaptırıldığı takdirde geçerlidir.

Garanti koşullarımızı PDF formatında açmak için tıklayınız.
Fiberli olarak müşteri memnuniyetini sağlamak, Vizyon,Misyon,Politika ve Kurumsal Değerlerimiz içerisinde en üst sırada yer almaktadır. Ürünlerimizdeki kaliteyi hizmet kalitesine de taşımak, ihtiyaçlarınıza daha etkin daha verimli çözümler sunmak için süreçlerimizi güncel koşullara uygun olarak revize ettik.

İşletme olarak bu yeni süreçte en iyi ürünü en iyi hizmetle birleştirmeyi amaç ediniyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak için satış öncesi ve satış sonrası her aşamada bizlere geri bildirimlerinizi web sayfamızdan iletebilir; 444 5 775 nolu Müşteri Hizmetleri hattından ulaşabilirsiniz. Görüş, öneri ve geri bildirimleriniz bizim için son derece önemlidir.

Müşterilerimiz tarafından gelen her geri bildirimi, üzerinde çalışılması, düzeltilmesi ve önlem alınması amacıyla bildirilen bir iyileştirme ve geliştirme olarak kabul eder kendimizi bu anlamda daha kaliteli ürün ve hizmet için geliştirmeye çalışırız.

Şimdiden katkılarınız için teşekkür ederiz.